Systemy ERP

 

COMARCH ERP XL

Comarch ERP XL to polski, zintegrowany system zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Cechą charakterystyczną tego systemu jest jego elastyczna budowa. Składa się on z kilkunastu współpracujących z sobą, funkcjonalnych modułów, które dopasowywane są do potrzeb i wymagań, danego przedsiębiorstwa. Zaletą Comarch ERP XL jest możliwość dowolnej konfiguracji jego modułów. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, system może być rozbudowywany o kolejne moduły, dopasowywane do aktualnego zapotrzebowania przedsiębiorstwa. Sprawia to, że dlatego Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem ERP w Polsce. Dodatkowa korzyścią płynąca z użytkowania  systemu Comarch ERP XL jest możliwość jego działania w chmurze. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych oraz zapewnia dostęp z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

 

 

ENOVA

System posiada budowę modułową, gdzie każdy z modułów wspiera określone procesy w przedsiębiorstwie. Ilość i rodzaj modułów dostosowywana jest do wielkości firmy, mobilności jej pracowników oraz indywidualnych preferencji. O wszechstronności systemu enova365 może świadczyć to, że może być on wykorzystywany przez firmy działające w różnych sektorach. Ponad to enova365 podsiada gotową ofertę dla różnych stanowisk, z modułami dostosowanymi do potrzeb i obowiązków poszczególnych pracowników przedsiębiorstwa, zatrudnionych na różnych szczeblach.

 

 

MICROSOFT DYNAMICS NAV

Jest to nowoczesne rozwiązanie, mające na celu usprawnienie zarządzania zasobów przedsiębiorstwa – ERP (Enterprise Resource Planning). Zintegrowane oprogramowanie NAV stworzone zostało z myślą o firmach działającym w sektorze większych przedsiębiorstw i grup. Zapewnia ono większą kontrolę nad zasobami firmy, podnosi jej zyski i rentowność poprzez monitorowanie aktywów i przepływów pieniężnych. Pozwala również skutecznie gromadzić oraz weryfikować dane biznesowe, minimalizując tym samym ryzyko podejmowanych decyzji finansowych. Korzystając z Microsoft Dynamics NAV w sposób łatwy i przejrzysty będziecie Państwo mogli zarządzać również produkcją i dystrybucją swojego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie korzystnie wpływa na prawidłową organizację sprzedaży. Znajduje między innymi zastosowanie  w monitorowaniu stanów magazynowych oraz organizacji planowanych dostaw. Korzystając  z Microsoft Dynamics NAV znacząco skrócą Państwo czas realizacji zleceń, poprawiając tym samym jakość obsługi klientów.

 

Masz pytania ?