DataPolis

Posiadamy w ofercie szeroki zestaw narzędzi, który usprawnia pracę z Microsoft SharePoint, oraz jego integrację z funkcjonującym systemem ERP.

Datapolis to Graficzny Edytor Workflow, który zdecydowanie przyspiesza tworzenie i modyfikacje procesów, oraz ułatwia zarządzanie uprawnieniami w SharePoint Standard, Foundation i Online.

WORKFLOW DESIGNER

Budowanie i automatyzacja logiki biznesowej

Użyj techniki „przeciągnij i upuść”, aby zbudować logikę przepływu pracy w środowisku SharePoint i zautomatyzować zadania procesu. Zaprojektuj formularz dla dowolnej akcji używając wbudowanego kreatora.

Aplikacje

Połącz przepływy pracy w jeden spójny system

Zamień przepływy pracy w aplikacje, które możesz wykorzystać w innych przepływach lub zewnętrznych rozwiązaniach. Zmodyfikuj jedną aplikację, by wprowadzić zmiany we wszystkich przepływach, gdzie została użyta.

Administracja

Zarządzaj złożonymi systemami procesów

Centralna Administracja Datapolis umożliwia zarządzanie i modyfikowanie wszystkich przepływów pracy i aplikacji na farmie SharePoint. Narzędzia do monitorowania wydajności procesów dostarczają niezbędnych danych do rozwiązania ewentualnych problemów.

User Experience

Łatwe korzystanie z przyjaznego interfejsu

Wszystkie twoje zadania są umieszczone na jednej stronie. Możesz uruchamiać akcje procesu jednym kliknięciem w menu, formularzu lub na wstążce SharePoint. Graficzna historia przepływu pomoże ci wykryć wąskie gardła w procesie.

 

Datapolis – pobierz folder

 

Masz pytania ?